Please install the Adobe flash player

Get Adobe Flash player

  • md
  • ru
  • en
  • fr
search

Contacte ale aparatului central al Serviciului Stare Civilă

 
 

 
Adresele subdiviziunilor aparatului central
al Serviciului Stare Civilă
 
 
 
Serviciul Stare Civilă:
 
 
 
 
Direcţia registre stare civilă a Serviciului Stare Civilă:
mun. Chişinău, str. M. Viteazul 11/1
 
 
Program de audiență: Luni-Vineri 8:00-16:00, Pauză de masă 12:00-13:00

 

 

Informaţii : 257-183; 257-184; 257-189; 267-266
Mob.: 067336222; 067303266
 
Programarea prin telefon (257-127;257-165).
 
 
Telefoanele şi e-mail-urile aparatului central
al Serviciului Stare Civilă
 
 
 

Conducerea

Ciobanu Lucia

Director

 

257-125

257-126

 

secretariat@ssc.gov.md

Bacioi Alexandra

Director adjunct

257-130

 

secretariat@ssc.gov.md

Tacu Diana

Director adjunct

257-176

 

secretariat@ssc.gov.md

Secţia secretariat

 Solodcaia Tatiana

Şef secţie 

267-212 

solodcaia.tatiana@ssc.gov.md 

Direcţia resurse umane

Cojocari Angela

Şef direcţie

257-156

cojocari.angela@ssc.gov.md

Mihalaş Maria

Şef adjunct directie

257-118

mihalas.maria@ssc.gov.md

Direcţia asistenţă juridică

Otgon Igor

Şef direcţie

257-161

otgon.igor@ssc.gov.md

Viziru Avelina

Şef adjunct directie

257-154

viziru.avelina@ssc.gov.md

Direcţia control şi metodologie

Guţu Liudmila

Şef direcţie

257-175

gutu.liudmila@ssc.gov.md

 

 

 

 

Secţia analitico-organizatorică şi statistică

Colac Maria

Şef secţie

267-216

colac.maria@ssc.gov.md

Secţia evaluare, analiză şi control

Tataru Valeriu

Şef secţie

257-177

tataru.valeriu@ssc.gov.md

Secţia metodică şi examinarea dosarelor

Bordea Nina

Şef secţie

267-210

bordea.nina@ssc.gov.md

Direcţia registre stare civilă

Burea Svetlana

Şef direcţie

267-238

burea.svetlana@ssc.gov.md

 Budu Nina

Şef adjunct direcţie

 257-143

budu.nina@ssc.gov.md 

Cibotaru Aliona

Şef adjunct direcţie

257-138

cibotaru.aliona@ssc.gov.md

Secţia perfectare a documentelor

 

 Şef secţie

 

 

Secţia sistematizare, organizare şi evidenţa registrelor stare civilă

Semeniuc Maria

Şef secţie

257-150 (fax)

semeniuc.maria@ssc.gov.md

Secţia informaţii iniţiale şi verificări

Ciochină Elena

Şef secţie

257-158

ciochina.elena@ssc.gov.md

Secţia actualizarea actelor de stare civilă

Gluşacenco Svetlana

Şef secţie

257-141

glusacenco.svetlana@ssc.gov.md

Secţia perfectarea documentelor în regim de urgenţă

Cheptea Galina

Şef secţie

257-120

cheptea.galina@ssc.gov.md 

Secţia automatizarea fondului de arhivă

 

Şef secţie

   

Direcţia audienţă şi eliberarea documentelor


Mîndru Larisa

Şef direcţie

257-174 

mindru.larisa@ssc.gov.md

Iovu Ion

Şef adjunct direcţie

257-187

Iovu.ion@ssc.gov.md

Secţia avizarea documentelor

Roibu Larisa

Şef secţie

267-268

roibu.larisa@ssc.gov.md

Secţia eliberarea documentelor

Siminel Elena

Şef secţie

257-182

siminel.elena@ssc.gov.md

 

Direcţia economico-financiară

Puşcaş Nina

Şef direcţie

257-140

puscas.nina@ssc.gov.md

Secţia economie, finanţe şi planificare

Mihalaş Angela

Şef secţie

237-133

mihalas.angela@ssc.gov.md

Secţia evidenţă contabilă şi gestiune

Marineac Viorica

Şef secţie

257-122

marineac.viorica@ssc.gov.md

Direcţia exploatarea şi dezvoltarea organelor de stare civilă

 

 

 

 

 Guţu Fiodor

 Şef adjunct direcţie

 257-166

 gutu.fiodor@ssc.gov.md

Secţia aprovizionare tehnico-materială

Mardari Aculina

Inginer principal

257-167 

mardari.aculina@ssc.gov.md

Secţia gospodărie

Stan Samoil

Şef secţie

257-179

stan.samoil@ssc.gov.md

Serviciul reparaţii curente şi capitale

Procop Mihail

Inginer principal

267-217

procop.mihail@ssc.gov.md

Serviciul securitate şi sănătate în muncă

Mihai Gheorghe

Inginer principal

267-279

 mihai.gheorghe@ssc.gov.md

Direcţia sisteme informaţionale stare civilă

Ilescu Svetlana

Şef direcţie

257-109 

ilescu.svetlana@ssc.gov.md

Secţia gestionarea echipamentului tehnic si programe

Guţal Alexandr

Şef secţie

267-205

gutal.alexandr@ssc.gov.md

Secţia asigurarea calităţii şi integrităţii resurselor informaţionale

Negruţa Tatiana

Șef secție

257-112

negruta.tatiana@ssc.gov.md

 

 

 

 


 

 


 

   

 


 

 

 


 


 

 

 


Inapoi  
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
voteaza
Rezultatele