Please install the Adobe flash player

Get Adobe Flash player

  • md
  • ru
  • en
  • fr
search

Contacte ale aparatului central al Serviciului Stare Civilă

 
 

 
Adresele subdiviziunilor aparatului central
al Serviciului Stare Civilă
 
 
 
Serviciul Stare Civilă:
 
 
 
 
Direcţia registre stare civilă a Serviciului Stare Civilă:
mun. Chişinău, str. M. Viteazul 11/1
 
 
 

 

 

Informaţii : 257-183; 257-184; 257-189; 267-266
Mob.: 067336222; 067303266
 
Programarea prin telefon (257-127;257-165).
 
 
Telefoanele şi e-mail-urile aparatului central
al Serviciului Stare Civilă
 
 

 

Conducerea
Director
 
257-125
257-126
 
Director adjunct
257-130
 
Tacu Diana
Director adjunct
257-176
 
Secţia secretariat
 
 
 
 
Direcţia resurse umane
Mihai Gheorghe
Şef direcţie
257-118
Cojocari Angela
Şef adjunct directie
257-156
cojocari.angela@ssc.gov.md
Direcţia asistenţă juridică
Otgon Igor
Şef direcţie
257-161
Viziru Avelina
Şef adjunct directie
257-154
viziru.avelina@ssc.gov.md
Direcţia control şi metodologie
Guţu Liudmila
Şef direcţie
257-175
 
   
 
Secţia analitico-organizatorică şi statistică
Colac Maria
Şef secţie
267-216
colac.maria@ssc.gov.md
Secţia evaluare, analiză şi control
Tataru Valeriu
Şef secţie
257-177
Secţia metodică şi examinarea dosarelor
Bordea Nina
Şef secţie
267-210
bordea.nina@ssc.gov.md
Direcţia registre stare civilă
Burea Svetlana
Şef direcţie
267-238
 Budu Nina
Şef adjunct direcţie
 257-143
budu.nina@ssc.gov.md 
Cibotaru Aliona
Şef adjunct direcţie
257-138
cibotaru.aliona@ssc.gov.md
Secţia perfectare a documentelor
Severin Cristina
 Şef secţie  257-143
severin.cristina@ssc.gov.md 
Secţia sistematizare, organizare şi evidenţa registrelor stare civilă
Hîncu Maria
Şef secţie
257-150 (fax)
hincu.maria@ssc.gov.md
Secţia informaţii iniţiale şi verificări
Ciochină Elena
Şef secţie
257-158
Secţia actualizarea actelor de stare civilă
Gluşacenco Svetlana
Şef secţie
257-141
Secţia perfectarea documentelor în regim de urgenţă
Cheptea Galina
Şef secţie
257-120
cheptea.galina@ssc.gov.md 
Secţia automatizarea fondului de arhivă
Manolachi Valentina
Şef secţie
257-146
manolachi.valentina@ssc.gov.md
Direcţia audienţă şi eliberarea documentelor

Mîndru Larisa
Şef direcţie
257-174 
mindru.larisa@ssc.gov.md
Iovu Ion
Şef adjunct direcţie
257-187
Iovu.ion@ssc.gov.md
Secţia avizarea documentelor
Roibu Larisa
Şef secţie
267-268
roibu.larisa@ssc.gov.md
Secţia eliberarea documentelor
Siminel Elena
Şef secţie
257-182
 
Direcţia economico-financiară
Puşcaş Nina
Şef direcţie
257-140
Secţia economie, finanţe şi planificare
Mihalaş Angela
Şef secţie
237-133
Secţia evidenţă contabilă şi gestiune
Marineac Viorica
Şef secţie
257-122
Direcţia exploatarea şi dezvoltarea organelor de stare civilă
 
   
 
 Guţu Fiodor
 Şef adjunct direcţie  257-166  gutu.fiodor@ssc.gov.md
Secţia aprovizionare tehnico-materială
Mardari Aculina
Inginer principal
257-167 
Secţia gospodărie
Stan Samoil
Şef secţie
257-179
stan.samoil@ssc.gov.md
Serviciul reparaţii curente şi capitale
Procop Mihail
Inginer principal
267-217
 
Serviciul securitate şi sănătate în muncă
Curmei Serghei
Inginer principal
267-279
 
Direcţia sisteme informaţionale stare civilă
Ilescu Svetlana
Şef direcţie
257-109 
Secţia gestionarea echipamentului tehnic si programe
Guţal Alexandr
Şef secţie
267-205
Secţia asigurarea calităţii şi integrităţii resurselor informaţionale
Tataru Ilie
Șef secție
257-112

 

 

 

 

 

 

                 

 

 

 

 


 

 


 

   

 


 

 

 


 


 

 

 


Inapoi  
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
voteaza
Rezultatele